**FTííípQYY xD **

14. prosince 2007 v 23:13 | nanynQa |  *VTipY*
Chobotnice jako živá
Pán si koupí chobotnici a dostane k ní lžíci. Chobotnice se přisaje ke křeslu, majitel jí lžíci odlupuje chapadla jedno po druhém a ona se zase přisává a tak to jde dokola. Nakonec to vzdá, vezme křeslo s chobotnicí a jde ji do prodejny reklamovat. Prodavač mu chce ukázat, jak to vyřešit. Vezme lžíci, praští s ní chobotnici do hlavy, ta se okamžitě pustí a chytne se všemi chapadly za hlavu s naříkáním: "Jauva, moje hlava!"

Manželka a telefon
Víte jaký je rozdíl mezi manželkou a telefonem? Do telefonu dáš pár korun a můžeš mluvit pořád. Do manželky dáš celou výplatu a nesmíš říci nic.


Skotské uznání
Největšího uznání se mi dostalo od jednoho Skota," prohlásil známý spisovatel. "Řekl: Váš poslední román se mi tak líbil, že jsem si ho málem koupil."
Omluva v cukrárně
Evička byla s maminkou v cukrárně. V nestřeženou chvíli odběhla k vedlejšímu stolku a nahlas vykřikla: "Pane, vy jste ošklivý." Maminka dovlekla dcerku zpátky a pokárala jí: "Ihned se půjdeš tomu pánovi omluvit!" Holčička došla k vedlejšímu stolku, podívala se na pána a řekla: "Pane, mě je moc líto, že jste tak ošklivý."Puzzle
Volá blondýnka manželovi na mobil: "Miláčku já bych s tebou potřebovala mluvit." "No tak, co je?" "No já jsem si v obchodě koupila to.. jak se to jmenuje.. puzzle." "Dobře a co je s nimi?" "Nejde to složit." "Jak to, že ti nejde složit puzzle? Na krabici je nějaký obrázek, že?" "Ano, jsou tam nějaká písmenka, medvídek, mistička je tam a mlíčko, lžička." "Aha miláčku, to asi nesložíš, to jsou Cornflakes."
Dochvilná večeře
"Ať jsi doma přesně v osm, nebo nedostaneš večeři!" "A co bude k večeři?"Blázni v podvečer
Jdou dva blázni v podvečer po silnici. Jeden rozsvítí baterku a ríká: "Že po tom světle nevylezeš nahoru?" Jo vylezl bych, ale až budu nahoře, ty bys mi zhasnul."

Kůň v hospodě
Do hospody vejde kůň. Hospodský se zarazí a praví: "Prosím vás pane, co znamenají ty dlouhé obličeje?"Vejce nebo slepice?
"Co bylo dřív, vejce nebo slepice?" "Vejce." "Jak to víš?" "Jednoduše. Vejce vždycky snídám a slepici jím k obědu nebo večeři."


Náhradní řešení
Baví se dva kamarádi v hospodě: "Igore, co bys dělal, kdyby tě Anastázie opustila?" "No, co. Vrátil bych se k manželce!"

Knoflíková záhada
"Jak je to možné, moje drahá, že mi schází u kabátu tři knoflíky?" "To nevím, ale pokud se pamatuji, tak už tam nebyly, když jsme se brali."

Žádný spěch
"Pane Vrchní, už snad půl hodiny snažím ukrojit ten biftek." "Ale, jen žádný spěch, zavíráme až o půlnoci."Nové učebnice
Žáci si ve třídě na začátku školního roku objednávají nové učebnice. Mají různé otázky a dotazy až to učitelovi začíná lézt na nervy. Najednou se přihlásí Jenda a ptá se učitele: "A můžeme si ty učebnice sehnat i někde jinde?" Učitel vyčerpaně odpoví: "Mě je to jedno, sežeňte si je třeba na vlakovém nádraží." A Jenda na to: "A kde tam?"

Vánoční dárky
Špatná zpráva: "Vaše žena utekla s vaším nejlepším přítelem." Dobrá zpráva: "Ubyli dva lidé, kterým je třeba kupovat vánoční dárky."

Na zastávce
Na zastávce sedí chlap s barevným pankáčem a děda. Chlápek si pije pivo a krká při tom a říká: "Ale copak dědo, vy jste v mládí neudělal nic špatnýho?" "Ano," řekl děda, "byl jsem manželce nevěrnej s papouškem a teď přemýšlím, jestli nejsi můj syn."
Škola hoří!
V Praze vybuchla škola! Přijeli hasiči, ale plameny už byli vysoko. Nevěděli si rady, jak děti zachránit až šel okolo kolturista. Hasiči: "Hej ty? Pomůžeš nám zachránit děti? My ti je budeme házet a ty je chytíš!" Kulturista souhlasil. A tak se bezpečně na zem dostala většina dětí. Když najednou hodí hasiči cikáně, kulturista roztáhl paže a plesk. Hasiči se ptají: "Proč jsi ho nechytil?" A kulturista: "Ty připálený už mi neházejte!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký sport děláš??

Snowboarding 40.7% (24)
Skateboarding 11.9% (7)
Tenis 1.7% (1)
Fotbal 5.1% (3)
Hokej 1.7% (1)
Volejbal 1.7% (1)
Lyže 3.4% (2)
Běh 6.8% (4)
Celkově atletika 1.7% (1)
Plavání 5.1% (3)
Aerobik 8.5% (5)
Gymnastika 1.7% (1)
Jiný 6.8% (4)
Já Zásadně nesportuji!! Ke sportu mám velký ODPOR!!! 3.4% (2)

Komentáře

1 Terik Terik | Web | 14. prosince 2007 v 23:15 | Reagovat

Pls koukni se na můj blog a zapoj se do bleskowky....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.