**Vtipy na rozesmátí**

13. listopadu 2007 v 16:07 | nanynQa |  *VTipY*
1) Pan Pačes křičí na vrchního: "Pane vrchní, v tom pivu plave moucha!" Odpověď: "Ne neplave, ta je utopená!"
2) Malá Markétka luští křižovku. "Tati, jak se řekne hrůza na šest?" ,tatínek: "Svatba?"
3) Baví se takhle jednou Čech, Němec a Angličan.První začne mluvit Angličan: "Vidíte támhle to auto," a ukáže prstem přes silnici "tak v takový barvě jsem dostal nového Rovera." Němec pokračuje: "To nic není. Vidíte tamto auto?" řekne a taktéž ukáže prstem. "Tak v takové barvě jsem dostal zbrusu nové BMW. Nakonec se zamyslí Čech a pak ukáže prstem přes ulici na skvělé auto. "Vidíte tamhle to auto?" Němec i Angličan začnou kývat hlavou a říkají: "Jó to je dobré, vypadá skvěle." A Čech pokračuje: "Tak v takový barvě jsem dostal nové manšestráky."
4) Jede pes na dovolenou a potká zajice. Zajíc se ptá: "Kam jedeš?" Pes: "Na dovolenou!" "Vem mě s sebou." "To nemůžeš, mám letenku jen pro jednoho." Zajíc prosí: "Porsím, prosím, ještě jsem nikde nebyl. Schovám se Ti do kapsy." Pes se nechá přemluvit a zajíc mu vleze do kapsy. Na letišti se ptají: "Pane pes, co máte v té kapse?" Pes se několikrát silně plácne přes kapsu: "Ale jen fotku kamaráda."
5) Ženská přinesla k fotografovi starou fotku svého pět let mrtvého manžela, který pózoval s cylindrem na hlavě, a ptá se fotografa, jestli by bylo možné z té fotografie nějak odstranit ten klobouk. "Ale jistě, madam, to nebude problém. Můžete mi říct, na kterou stranu si váš pan manžel česal vlasy?" "To si nevzpomínám, ale to přece sám uvidíte, až odstraníte ten klobouk!"
6) "Proč mi maminka neposlala bábovku?" zamyslel se nad balíčkem vojín. "A v čem by jí pekla," ušklíbl se kamarád, "když má troubu na vojně?"
7) Vrátil se český zbohatlík z Afriky a mimo jiné se chlubil, že ulovil dva slony, dva lvy a dva nouplízy. Když se ho ptali, co to ten nouplíz je, tak říkal: "Já nevím, bylo to černé jako opice a když jsem na to mířil kulovnicí, tak to utíkalo na strom a řvalo: "Nou plíz, nou plíz!"
8) Zvoní na záchrance telefon: "Rychle, okamžitě přijeďte k nám, manžel má
infarkt!"
"Dobře paní, jak se k vám dostaneme?"
"Proboha, to už nemáte ani sanitky?"
9) Stařenka přijde k doktorovi a stěžuje si, že ji strašně bolí nohy, ruce, tělo,
hlava... Doktor stařenku prohlédne a praví:
"To nic není, jen si dávejte každý den na hruď studenou hlínu."
"A proč to, pane doktore?" ptá se stařenka.
"To víte, babi, musíte si zvykat."
9) Přijde duše do nebe. Svatý Petr se ptá na povolání.
"Doktor!" praví duše hrdě a už se hrne dovnitř.
"Moment, stát!" povídá Svatý Petr.
"Vy musíte vchodem pro dodavatele!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 máňa máňa | E-mail | Web | 9. července 2008 v 23:53 | Reagovat

já sem na trapasy strašnej magnet, dokonce i okolí mi to říká:D :D ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.